Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Pieraniu

Pomocy !

                                       

 

W czasach, w których żyjemy,dyskrecja połączona z zaufaniem i bezpośredni, osobisty kontakt są czymś nieczęsto spotykanym,a tym samym szczególnie cennym.Nasza Fundacja,wychodząc naprzeciw tym potrzebom,uruchomiła TELEFON ZAUFANIA.

 

Współczesny świat ze swą agresją,gonitwą za sensacją,wyolbrzymianiem przez media negatywnych zjawisk,wzmaga samotność,zagrożenie,rani ludzką godność. Ludzie czują się niezrozumiani i wyizolowani ze swym pragnieniem duchowości, Boga.Często nie mają nikogo,z kim mogliby się podzielić przeżyciami, wątpliwościami, trudnościami,nie chcą obarczać najbliższych,wstydzą się,boją oceny,zamykają w sobie.Wraz z odczuciem bezradności,zaczyna dominować zniechęcenie,apatia,poczucie zagrożenia.Spotykając na linii osobę kompetentną, ciepłą,życzliwą,pragnącą dzielić się dobrem,osoby pozbawione nadziei nierzadko odzyskują spokój,pewność siebie,siłę,która pomaga im dostrzec drogę wyjścia z nierozwiązywalnych według nich sytuacji.

 

Zapraszamy do skorzystania z tego dostępnego na wyciągnięcia ręki,nie generującego żadnych kosztów,sposobu uzyskania wsparcia,porady,pomocy. Zapewniamy dyskrecję,lojalność i zarazem prawie namacalną bliskość człowieka. Pozwalamy zaspokoić potrzebę obecności i współodczuwania przez kontakt z osobą,która chce i potrafi przekazać drugiemu siłę do życia.

 

Nasz telefon jest czynny w dni robocze,

od poniedziałku do piątku w godz.16.30 – 20.30

(informacje o ewentualnych przerwach w funkcjonowaniu telefonu i zmianach godzin pracy są stale dostępne na www.smsznieba.pl

Pod nr.tel.512 246 412 czeka na Państwa pracownik Fundacji,pedagog, socjoterapeuta,osoba z uprawnienia do udzielania pomocy psychologicznej,na co dzień zaangażowana w Fundacji w pracę o charakterze ewangelizacyjnym.

 

Zachęcamy do przekazania niniejszej informacji osobom z Państwa otoczenia, które mogą potrzebować wsparcia,jakie oferujemy.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wiele nadziei i dobra.

 

Fundacja SMS z Nieba

www.smsznieba.pl

 

PfjokjojomopopkjjBorykasz siFundacja SMS z Nieokokpop